Ekol hoca videolu ilköğretim lise dersler bedava ücretsiz üyeliksiz matematik kimya fizik biyoloji ingilizce sosyoloji psikoloji mantık geometri konu anlatımı soru çözümleri öss hazırlık çalışma kitapları 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.sınıf 1.dönem 2.dönem 1.yazılı 2.yazılı 3.yazılı soruları cevapları 2013 2013 yıllık plan

Elektrostatik konusu anlatimi

Ekol hoca fizik dersleri nden merhaba sevgili öğrenci arkadaşlar. Ben ekol hoca lise 1 9.sınıf lise 2 10.sınıf lise 3 11.sınıf lise 4 12.sınıf fizik öğrencilerine hitap eden muhammet çoruh hocanız. Şimdi sizlere yeni müfredat sistemine göre lise üçüncü sınıf 11.sınıf fizik elektrostatik konusu videolu anlatımı yapacağız. Daha önce ayhan hocamız elektrostatik ve elektrik akımı konusu nu farklı bir kaynaktan sitemizde videolu bir biçimde anlatmıştı ben de sizlere alternatif bir anlatım sunmaya çalışıyorum iyi dersler. Konuda, pozitif negatif iyon kuantize elektrik akımı kuralları coulomb kanunu ndan ve birçok kavramdan bahsedip çeşitli örnek sorular çözüyoruz.

5 yorum:

 1. video açılmıyor flash player indirdim yine açılmıyor

  YanıtlaSil
 2. ben çorlu anadaolu müdür yardımcısı ENDE ULUSER olarak hepininzin amına kor sonrada ayran ısmarlarım adam olun iyi dersler çocuklar :)

  YanıtlaSil
 3. katılıyorum...saçma sapan sözlerinle siteyi bulandırıyoo...

  YanıtlaSil
 4. Müdür yardımcısına burdan saygılar :))

  YanıtlaSil

Ekol Hoca Son Yorumlar


TOWERS